LEGION

Legion Immortals


#1 2008-05-24 20:58:50

Soul_Slayer

Spięciuch

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 98
Punktów :   

Expy a moralnosc...

Jako ze ogUr podjal ten wazny dla nas temat i prezentowal odmienne niz moje zdanie zamieszczam tu rozmowe i zapraszam do dyskusji na temat kto z kim i za co expy robic moze i nie moze...

Ogur [KLAN]
Co niektorzy sa zalosni jak cholera...

Soul napisal:

"pozyczam ekwi w zamian zabieraie mnie Jak mnie wezmiesz potem na swoja to wrzucam i jeszcze d sloneczy amu jak czeba "

Taaa, kurwa, lepiej byc pieprzona pazera i zjebac komus ekspedycje, gratuluje rozumowania.

Zeby byla scislosc: zrobilem sobie mala liste osob, ktore pozycza/wezma na ekspe za przysluge. I powiem tym osobom jedno: w dupie was mam, nie dostaniecie ode mnie nawet zakichanego lisa na ekspedycje. Na szczescie sa tez takie osoby jak swiety wilgoo, ktory nie marudzi, ze nie pozyczy sprzetu bo nikt go nie zaprasza na ekspe - zawsze jest chetny do wspolpracy. Pamietam tez o osobach ktore bez problemu pozyczaja mi przedmioty - tacy gracze tez moga na mnie liczyc.

A co do reszty: zeby wam kurwa hydry i wyjebane czarnuchy wypadaly! Za takie chamstwo wewnatrz klanu nalezy sie wam...

Ja [KLAN]
heh Jakie to bylo zalosne Ja tam nie widze w tym nic zlego ani dziwnego, czemu ktos nie moze ci po prostu oddac przyslugi, pozyczalem tak sprzet juz ze 3 osobom, bylem z nimi potem expach, kazda sie z reszta udala, wiec one nic nie stracily, ja zostam zyskalem i o co chodzi? Taki proceder u nas w klanie od dawna juz funkcjonowal, kazdy kto twierdzi inaczej jest albo slepy albo glupi, dowodem na to jest fakt ze w tym tygodniu udalo mi sie pojsc 4 razy z kims na expa w tym raz oczywiscie w zamian za to ze je go zabiore, a wczesniej przez ponad miecha chyba bylem 1 (slownie raz) gdzie tylko paterzylem jak dzien w dzien te same grupy osob laza se soba nawzajem... Moze Ty nie narzekales ba brak zyczliywych, inni tak... a te wszystkie bluzgi to prostu zenujace bylo... powialo gimnazjum...

dalej PW:
ogUr
Mam to gdzies czym powialo, ja widze jedno - pazernosc i chciwosc. Na poczatku
gdy wszyscy mieli repa tak sie nie dzialo. Potem ktos madry inaczej zaczal
proces brania ekspa za ekspe, a jescze pozniej pozyczanie sprzetu za ekspe.
Twoja wiadomosc do kamila znakomicie oddala zachowanie wilu ludzi. I nie mialem
ani chwili zwatpienia zeby przytoczyc tu twoj przyklad.

Ja
he he co nie zmienia faktu ze to co mowisz jest totalnie bez sensu, Ty wraz z
magikiem i innymi z top 20 przez 1 miesiac praktycznie tylko ze soba lataliscie
nawazajem majac innych gleboko, tera pewnie masz klopot bo ludzie sie umawiaja
ze soba wczensiej i nie bardzo mozna tak latac ciagle w jednych skladach jak
kiedys No trudno, rozumiem to i przepraszam ze Ci raz na 3 dni expa
ucieknie...

ogUr
Ale ty masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Ja tu pisze o cos za
cos, nie pieprz o wczesniejszym umawianiu sie bo gadasz od rzeczy. Kamil
wyraznie napisal: czy pozyczysz sprzet na ekspe. Ty odpowiedziales ze tylko za
przysluge. I wszystko jasne.

Ja
ehhh... sluchaj, wes juz sie zamknij bo jestes meczacy, kiedys nie bylo
przysluga za przysluge tylko jedna pieprozna grupa latala ciagle ze soba non
stop bo tak sie umowila albo cos, nie wiem czemu, czasem jak bylo kolego online
to sie kogos dobieralo na sile, ludzie sie wkurwili i zaczeli zabierac na expy
tylko wzamian na rewazn, to samo tyczy sie ekwi bo ludzie ze top 20 po prostu
srali pod siebie ze nizej spadna i tylko ze soba latali, w tym tez Ty. To wasza
wine ze ludzie sie wkurwili i zaczeli walczyc o swoje, to nie jest ani pazera,
ani chamstwo, tylko reakcje na wasz bezmozgi kox pktow pozbawiony cienia Team
Play'u. Wiec jak chcesz szukac winnych to zacznij u siebie przed kompem, tyle
ode mnie, bez odbioru...

ogUr
Polozylbym sie na ziemi aby SPROBOWAC osiagnac twoj poziom ale i tak wciaz bylym
wyzej. Zegnam.

A jakie jest twoje zdanie ?

Offline

 

#2 2008-05-24 21:27:33

ogUr

Spięciuch

Zarejestrowany: 2008-03-30
Posty: 106
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

Nie martw sie, ja na twoj temat rozmawialem takze na ircu undead i sa zalamani takim postepowaniem jak twoje. To ze chodza parami na ekspy niech jeszcze bedzie, ale gdy ktos prosi u nich o sprzet to zaraz laduje
cos w ZK bez zadnych problemow. Oto niektore wypowiedzi:

<Aldorf> ja daje (sprzet) każdemu jak jestem

<Aldorf> jak ktoś chce na noc expe to daje do ZK

<Samin> ja powiem tak jako klanowicz ktory praktycznie nic wlasnego nie ma na ekspy -  na kazda ekspe chyba szedlem dobrze przygotowany sprzetowo

<Samin> jak sa osoby online
<Samin> to jest i sprzet
<Aldorf> dokładnie tak jest

<Dwayne> ja dzis bylem caly dzien offline to jastrzebi ring wisial caly czas a i amulet jak wychodzilem to wrzucilem, ale widocznie nie byl potrzebny ;]

<myrmekit> kozysci sa jak mozesz w czys pomoz bo to sie zwraca dziesieciokrotnie

<Dwayne> aja takiego czegos nie rozumimem
<Dwayne> jak sie gra w klanie to sie pomoga
<Aldorf> Dwayne masz racje
<Paulinka> właśnie

Moje komentarze sa juz tu chyba zbedne...

Offline

 

#3 2008-05-24 21:35:40

strzechu

Spięciuch

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 77
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

zabieranie za bycie wzietym ,nie jest zle, skonczy sie jak zaczniemy wiecej na czarne chodzic...wrecz bym powiedzial jest sprawiedliwe , bo ludzie sie rowno rozwijaja
ale probowanie uzyskania korzysci za porzyczenie sprzetu juz nie jest fajne...
takie moje zdanie

Offline

 

#4 2008-05-24 21:36:00

Soul_Slayer

Spięciuch

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

ehhh... widze ze wiek jednak zaweza ludziom percepcje...

moze w UNDEAD expowanie nie zaczelo tak jak u nas i nie maja takich zlych wspomnien jak pol Legionu, bo o tym jest ta rozmowa... a Tobie proponuje jeszcze sie Mamy i Taty spytac o potepienie moich dzialan, po czym wyslac jakas petycje do Amnesty International czy cos... nie wiem sam...

P.S. Kurde.. widze ze jak mnie z Legionu za chamstwo wywala to po takiej reklamie jaka mi orUr robi bede musial do BK pukac Bo tam jest podono ostoja wszelkiego zla

Offline

 

#5 2008-05-24 21:37:43

Xena2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

Moje osobiste zdanie !!!

Zdecydowanie popieram Ogura i nie chodzi o fakt kto zkim kiedy idzie na ta ekspe , bo wedlug mnie zawsze mozna sie dogadac, ale chodzi o fak ze pozyczyc komus sprzet na ekspe to znaczy pozyczyc na 5 min nie dluzej wiec co komu szkodzi pozyczyc .

Fakt ze cos za cos to jest zalosne bo jak tak dalej pojdzie to w przyszlosci na oblezenia nawet nie bedziemy sobie pomagac a klan to jednosc pomoc wzajemna ale chyba coniektorym ta gra przyslania wszystko , kazdy chce byc top 1 czy co ??

Offline

 

#6 2008-05-25 01:07:50

GangBang

Spięciuch

Skąd: p-ń
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 63
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

sam osobiscie staram sie chodzic na ekspy wiazane bo tu od tak to raz na tydzien zdaza sie ze ktos krzyknie ze szuka kogos na ekspe.
w sumie na ekspach bylem moze z 7 czy 8 razy (co pewnie dla niektoryc hwyda sie smiesznie malo ale inaczej sie nie dalo)
jesli chodzi o ekspy wiazane to mysle ze to jest spoko tak jak ktos zauwazyl ze pozwala  sie rozwijac po obu stronach.

ale... przykro mi slyszec ze ty soul tez wyznajesz polityke   pozyczania na ekspy za zabranie na ekspe.
wczesniej kiedys gorczas wylecial z czyms podobnym.
nie bylo to fajne ale moze i bylem w o tyle dobrej sytuacji ze go zabralem kiedys na ekspe i pominalem sprawe.
jak teraz widze ze to sie powtarza przy innych graczach to jest to troche niefajne bo przy takim zachowaniu to klan zgnije od srodka.

niestety nie kazdy ma tyle szczescia lub wybral po prostu inna droge rozwoju ie nie posiada sprzetu do sposta niezbednego na pierwsze ekspy.

fakt ze na poczatku na ekspy chodzili tylko niektorzy (top jak to zauwazyl soul) ale z poczatku  jedynie oni mogli co pozwolilo im sie odbic w odpowiednim momencie i zgromadzic sprzet.
ale od dluzszego czaus kazdy moze ekspy robic jedynie po repa trzeba skoczyc.

ogolnie mam wrazenie ze niektorzy maja problem z dzieleniem sie.
zreszta zauwazylem to od razu po przyjsciu do klanu ale myslalem ze to chwilowe.
tak na prawde to w klanie jest ile ze 2 sloneczne i 3 jastrzebie sety czy cos kolo tego?
ale mimo ze potrzeba jest momentami ogromna to nikt chyba nie wrzucil nigdy takiego setu by ktos mogl z niego skorzystac..
samo stanie w obronie nic nie da bo co z tego ze jedna osoba bedzie sie swietnie bronic i nie spadnie tak w rankingu jak reszta klanu stoi w miejscu choc mogli by sie swietnie rozwijac....

ma mnadzieje ze sprawa jakos sie rozwiaze choc sam rozwiazania puki co nie widze...

JAK BY SIE KOMUS NIE CHCIALO CZYTAC TYCH BZDETNYCH WYPOCIN POWYZEJ TO NIE MUSI... (choc pewnie powinienem to napisac na poczatku...)

Offline

 

#7 2008-05-25 12:33:08

Soul_Slayer

Spięciuch

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 98
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

GangBang napisał:

fakt ze na poczatku na ekspy chodzili tylko niektorzy (top jak to zauwazyl soul) ale z poczatku  jedynie oni mogli co pozwolilo im sie odbic w odpowiednim momencie i zgromadzic sprzet.
ale od dluzszego czaus kazdy moze ekspy robic jedynie po repa trzeba skoczyc.

Oczywiscie ze tak... np. Magik ktory calkiem niedawno dopiero Aka kupil, no rzeczywiscie tylko on wtedy mogl isc na smoka robiac po 10 - 15 z uzi... pieprzenie... wtedy sprzet tez mialo niewielu z tej grupki ale pozyczalo tylko sobie i dokladnie tak jak jest tera bylo !!! Czy ktos wtedy np. maja 37 poziom mogl sobie od tak pojsc na expe bo mu ktos zyczliwy da aka ? W ZYCIU, ZYCZLIWY SZEDL SAM, POZYCZAL KOMUS Z 40 ZA EXPE ALBO UDAWAL ZE JEST OFFLINE BO SZKODA MU BYLO OBRONY WTOPIC JAK SIE ROZBIERZE O NIC, zabierano na expy tylko tych co sami brali albo pozyczali sprzet, co za hipokryzja wami pomiata ?! Ze niby jakas wdziecznosc i pomoc tu jest ? Magik np. zabralem go na expe 3 albo 4 razy moze, w zamian raz mialem na sobie jego jastrzebia i tyle, gdzie kilka razy pytalem czy mnie wezmie, ale kurwa dziwnym trafem pojawial sie tam jakis jego kolega na expie i zbiegem oklicznosci pozyczal na te sama expe Magikowi jakis ekwi... Ludzie... Przejzyjcie na oczy.... Po za tym... co w tym zlego ze ktos mnie za 2,3,4 dni wezmie na expe ? No co przepraszam ? Jakos nie ma problemow zeby ze mna expe robic bo sprzet mam i krew mam, to co mu szkodzi ?  I prosze sie nie sugerowac postami ogUra ze to jakis moj wymysl, sam co najmniej 3 razy wczesniej doswiadczylem takiego traktowania wlasnie od ludzi z topka jak aka chcialem czy cos....

P.S.
I ja np. o ile za sprzet chce expy, to za expe nic nie zadam, biore kto jest online i wsio...

Ostatnio edytowany przez Soul_Slayer (2008-05-25 12:45:45)

Offline

 

#8 2008-05-25 13:31:59

wilgoo

Spięciuch

9164803
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 84
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

Hmmmmmmmm widze że u was jest jakies rozgoryczenie z gry wzieło się to oczywiście efektem gry po niewczasie.
Nie wiem jak tak u was ale mnie to wali czy jestem 5 czy 20 czy 50 .
W tej grze powinna byc inna teoria, JEśTESMY KURWA KLANEM I TO SIE POWINNO LICZYć!!
A co do exsp to faktycznie też mnie troche wkurwia (sorki za określenia ale chyba nie jeśteśmy dziećmi)  to ze 10 osob co dziiennie pisze mi pw zebym im sprzet pozyczył nie dajac nic od siebie ;/.
Nie mam moj drodzy na to rady czy zabierac znajomych czy ludzi online , ale na pewno nie mozna nikogo szantażowac kogoś tym że jak ktoś cię nie zabierze to Ty tez go nie zabierzesz lub że jak mu sprzęt pozyczysz to Ty go musisz wziąść na expe  !!??
Pozdrawia PIOTR i  miłej niedzieli życzę ;D

Offline

 

#9 2008-05-25 14:09:50

Myron

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 114
Punktów :   

Re: Expy a moralnosc...

Po pierwsze : moje szczescie lezy 100% czasu w zk i nie placze ,ze wiekszosc osob nie chce mnie brac na expy

Po drugie: Nie pozyczanie sprzetu to zwykla pazernosc i chamstwo, co ma wspolnego wspolne wyjscie na ekspa,a pozyczanie sprzetu, potrafisz sie dogadac z ludzmi to idziesz na ekspa, a jak siedzisz cicho i czekasz az ktos laskawie wezmie ciebie na ekspa to bedziesz czekal dalej


Za nie pozyczanie sprzetu bedzie 1/2 '+' , jestesmy klanem i kazdy ma pozyczac nawzajem sobie sprzet, a wyjscia na ekspa to jest zwykla sprawa dogadania sie,a nie tego czy ktos pozycza tobie sprzet czy nie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmikrotik szczecin materace hilding