LEGION

Legion Immortals


#1 2008-03-21 12:12:34

Gorczas

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 119
Punktów :   

Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Proponuje aby raz z tygodniu zorganizować, dzień budowniczego polegał by on na tym, że w zbrojowni klanowej leżał by tylko sprzęt do rozbudowy, trwałby na przykład 12 godzin o godziny 12 w południe do 24. Każdy by mógł się wtedy przygotować do rozbudowy, nazbierać złomu przez cały tydzień i było by to dobre pod względem organizacyjnym, ktoś buduje budynek i wrzuca sprzęt do zbrojowni. Nie było by określonej daty ponieważ różnie wypadają oblegi ale był by on mniej więcej co tydzień.

A druga sprawa to sprzęt na wyprawki:

Propozycja jest taka, że trzeba by było zestawić najlepszy zestaw na wyprawy w który mogło by się znaleźć z tego co widziałem np:
-Dobry Złośliwy Kapelusz Przezorności (Myrona)
-Runiczna Kurtka (KingHerkulesa)
-jakaś biżuteria ze szczęściem

Z czasem byśmy go modyfikowali a zamysł byłby taki, że każdy by mógł go pożyczyć na 1 godzinę, raz dziennie wcześniej rezerwując go dla siebie na forum powstał by odpowiedni dział na forum w którym odpowiednie dni tygodnia to byłby wątki czyli było by ich siedem (poniedziałek, wtorek itd..) w każdym wątku wpisywało by się tylko np. "Gorczas 17-18" i już by było wiadomo kiedy kto zarezerwował (18 ja zwracam zestaw i bierze ktoś kto się zapisał na 18 ) Można by było tylko zapisać się na 1 dzień w przód (tzn. na przykład na dzisiaj na 16-17 i ewentualnie na jutro 19-20) Żeby nie robić monopolu na daną godzinę, żeby każdy miał szanse skorzystać ze sprzętu.

Oczywiście aby móc zrealizować ten pomysł potrzebna jest zgoda właścicieli sprzętu.

Nie wiem czy to logicznie napisałem, ale czekam na wasze uwagi

Ostatnio edytowany przez Gorczas (2008-03-21 12:17:25)

Offline

 

#2 2008-03-21 12:17:55

hellgod

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 59
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Całkowicie popieram pomysł. Myślę, że dzień budowniczego najlepiej byłoby zrobić w niedziele, ponieważ prawdopodobnie w ten dzień wszyscy mają dużo czasu i każdy mógłby w pełni skorzystać z tego dnia.

Offline

 

#3 2008-03-21 12:20:54

Gorczas

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 119
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Niedziela była by na pewno w miarę dobra tylko na przykład ja studiuje zaocznie i praktycznie w każdą niedziel jest w domu dopiero po godzinie 21  ale jakby dzień budowniczego trwał do godziny 24 to spokojnie bym się wyrobił i coś zbudował

Offline

 

#4 2008-03-21 19:32:33

Berseker

Spięciuch

6911800
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

mi niedziela odpowiada tylko że do godz 13 bo pużniej wyjeżdżam i mnie nie ma

Offline

 

#5 2008-03-21 23:31:05

Myron

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 114
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Pomysl z dniem budowniczego jest bez sensu. Wybudowanie budynku z przedmiotami z ZK trwa 10 sekund ,a budynek budyje sie ponad 60 min. Czyli z powodu kogos kto czeka, az wybuduje sie mu budynek ja mam rezygnowac z wyprawek? To juz lepiej na 30 sekund wkladac dane przedmioty do rozbudowy.

I jakos wydaje mi sie,ze pomysl z rezerwowaniem tez nie jest calkiem trafiony. Po pierwsze juz mamy 24 osoby w klanie ,co oznacza ,ze teoretycznie sprzet bedzie zajety przez cala dobe. Po drugie , w praktyce ,wszystkie godziny od 8.00 do 24.00 beda zajete codziennie, co oznacza,ze czesc osob nie bedzie miala dostepu do szczescia ( o ile beda czekac np. do 2.00 w nocy)

Ostatnio edytowany przez Myron (2008-03-21 23:37:39)

Offline

 

#6 2008-03-21 23:39:13

Gorczas

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 119
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

No ale dzień budowniczego trwał by przez 12 godzin jeden dzień w tygodniu to chyba można to przeboleć nie ??
W 12 godzin o ile się nie mylę dojdzie 12 wypraw także nie musisz ich robić przez czas trwania dnia budowniczego.
Poza tym ktoś bierze itemy do budowy na 30 sekund i oddaj później zabiera kolejna osoba

Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy przecież, nie wszystkim się będzie chciało zaglądać na forum i rezerwować zestaw, a poza tym to kto pierwszy ten lepszy, ja uważam że teraz też tak jest, a gdyby były rezerwacje to było by to bardziej uporządkowane i premiowało by osoby które chcą zajrzeć na forum

Myron czekam na Twoją odpowiedź bo narazie tylko Ty jesteś przeciw

Ostatnio edytowany przez Gorczas (2008-03-21 23:40:20)

Offline

 

#7 2008-03-22 00:15:23

Myron

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 114
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Rezerwacja szczescie w sumie mi zwisa, byla to troska o mniej aktywnych graczy:)

A co do budynkow nie zgadzam sie calkowicie. Po pierwsze nigdy sie nie ma nadwyzek surowcow, wiec gdy ktos uzbieral materialy to po prostu probuje wybudowac budynek(albo gdy po kalkulacjach wyszlo,ze wystarczy mu z itemami z zk statow). Osobiscie nie widze siebie w sytlacji w ktorej musialbym czekac caly tydzien, aby wziac 2-3 przedmioty do wybudowy tak waznego budynku jak garnizon ,albo handlarzy.

Ostatnio edytowany przez Myron (2008-03-22 00:19:50)

Offline

 

#8 2008-03-24 15:51:32

jahu

Spamer

Zarejestrowany: 2008-03-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Dzień Budowniczego i sprzęt na wyprawki

Witam. Jestem od dzis w klanie dopiero. Gralem tylko dwa tygodnie na starym serwerze ale szybko lapie:) Gdy jestem ssakiem to laze bez szczescia na wyprawy i szcezscie 10 wiele by mi dalo, mysle ze rzeczy ze szczesciem powinny byc stale dostepne w zbrojowni, lecz pomysl z rezerwacja na godziny wydaje mi sie calkiem dobry. Byloby fajnie miec swoja godzine szczescia:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plŁazy pola namiotowe cane corso opinie wywrotka Piła